Informacja o składnikach majątku

Wykazy składników majątku uznanego za zbędny

 
Lp.
Zakres
Pliki do pobrania (wykazy)
Osoba odpowiedzialna
Informacja o planowanym sposobie zbycia
Tryb
Termin
Pliki do pobrania (wykazy)
1 Uzbrojenie i technika policyjna
pobierz

Iwona Fic

iwona.fic@ruda.ka.policja.gov.pl

tel. 32 2441 515

- -
pobierz
1 Uzbrojenie i technika policyjna
pobierz

Mariola Łabądź-Siwiec

mariola.labadz-siwiec@gliwice.ka.policja.gov.pl

tel. 32 33 69 372

- -
pobierz
1 Uzbrojenie i technika policyjna
pobierz

Katarzyna Żabicka

finanse@siemianowice.ka.policja.gov.pl

tel. 32 35 96 221

- -
pobierz
1 Uzbrojenie i technika policyjna
pobierz

Katarzyna Bosy

katarzyna.bosy@rybnik.ka.policja.gov.pl

tel. 32 42 95 227

- -
pobierz
2 Sprzęt i wyposażenie kwatermistrzowskie
pobierz

Zofia Policht

finanse-zaopatrz@myslowice.ka.policja.gov.pl

- -
pobierz
2 Sprzęt i wyposażenie kwatermistrzowskie
pobierz

Adam Chmielewski

adam.chmielewski@dabrowa.ka.policja.gov.pl

- -
pobierz
2 Sprzęt i wyposażenie kwatermistrzowskie
pobierz

Anna Piegza

tel. 32 618 32 20

anna.piegza@jaworzno.ka.policja.gov.pl

- -
pobierz
2 Sprzęt i wyposażenie kwatermistrzowskie
pobierz

Iwona Sękowska

tel. 32 200 29 26

iwona.sekowska@katowice.ka.policja.gov.pl

- -
pobierz
3
Maszyny i urządzenia techniczne


pobierz

-

- 

-


pobierz
4
Materiały budowlane


pobierz

-

-
-

pobierz
5 Środki transportu


pobierz

Karol Niemczyk
tel. 32 200 2662 
karol.niemczyk@ka.policja.gov.pl

- -
pobierz
6
Sprzęt łączności i informatyki


pobierz

-

-
-

pobierz

7

Inne rodzaje


pobierz

-

-

-


pobierz

 

Uzbrojenie i technika policyjna

Metryczka

Data wytworzenia 06.11.2017
Data publikacji 19.03.2007
Data modyfikacji 15.11.2018
Podmiot udostępniający informację:
KWP w Katowicach
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Jacek Nowojski
Osoba udostępniająca informację:
Jacek Nowojski Gabinet Komendanta Wojewódzkiego Policji
Osoba modyfikująca informację:
Jacek Nowojski
do góry